scorecardresearch

Daha kaliteli içerikler yaratmanız için yanınızdayız!

Web.tv
Stüdyoları

Oluşturacağınız her türden içerik için Bursa ve İstanbul’da yer alan stüdyolarımızı kullanımınıza sunuyoruz.

stüdyolarımızın detaylarını inceleyin

İçerik Oluşturma Araçları

İster amatör olun ister profesyonel, web.tv’de herkes için uygun içerik oluşturma araçları mevcut.

Kanalınızda videolarınızdan oluşan içeriklerle zenginleştirebilir ya da 7/24 canlı yayın yapabilirsiniz, dilerseniz hem canlı yayın programları hem de video içeriklerinizi bir arada kullanabilirsiniz.

içerik oluşturma araçlarımıza göz atın

Sosyal Entegrasyon ve Viral Etki

Web.tv hesaplarınızı facebook ve twitter gibi diğer sosyal medya hesaplarınızla entegre edebilirsiniz. Böylece web.tv kanalınızdaki içeriklerinizden diğer sosyal mecralardaki takipçileriniz de haberdar olur.

Web.tv Beğen

web.tv’deki kullanıcılar içeriğinizi beğendiğinde videolarınız o kullanıcıların kanallarında yer alır. İçeriğinizin viral etkisini arttıran bu özellikle çok daha fazla kullanıcıya erişme şansını yakalarsınız.

Takipçi Edinin

web.tv kanalınız ne kadar çok takipçi kazanırsa, izleyicilerinizle o kadar etkileşimde olursunuz. Yaptığınız her canlı yayın, yüklediğiniz her yeni video takipçilerinizin profillerine bildirim olarak düşer ve kanalınızı hep gündemde tutar.

Web.tv Yayıncı Özel Tanıtım Programları

Siz yaratın, biz paylaşalım! web.tv kaliteli ve ilgi çekici içerikleri öne çıkartıyor. İlgi çekici video ve/ya canlı yayınlarınızı web.tv ana sayfasına taşıyoruz. Kullanıcılarımıza yaptığımız haftalık “Öne Çıkan Videolar “ mailinglerimizde yeriniz hazır.

Web.tv ‘nin platform olarak yer aldığı tüm sosyal mecralarda ilgi çekici içeriklerinizle ulaşamadığınız kitlelere erişebilmeniz için destek oluyoruz.

© 2012 Web.tv, Tüm hakları saklıdır.