Which topic is your expertise area?
 
İçerik sizden reklam bizden!


Uzman olduğunuz branşta içerikler üretip bunu hedef kitlenizle paylaşmak artık çok kolay, hem de hiçbir ücret ödemeden!

web.tv, size içerik üretimi ve içeriklerinizin doğru kanallara dağıtılması konusunda birbirinden avantajlı imkanlar sunuyor. Uzman olduğunuz alanda video içerikler üretin, web.tv’deki kanalınıza yükleyin ve içeriklerinizi sizin için paylaşalım, daha çok kişiye ulaşın.”

Size Ne Sunuyoruz?
  • 1. İçeriklerinizi yerel ve global ortamlarda paylaşın Kanalınızda yayınlayacağınız videolar, web.tv gibi uluslararası bir platformda yerli ve yabancı birçok kullanıcıya ulaşacak. Platform üzerinden videonuzu sizin için ana sayfamızda yayınlayabilir ve böylece daha fazla kullanıcının içeriklerinize doğrudan ulaşmasını sağlayabiliriz. Diğer medya şirketleri ile ortak çalışmalarımız sayesinde, içeriklerinizi Milliyet.tv gibi Türkiye’nin önde gelen yayın organlarında yayınlanma imkanı bulacak.
  • 2. Reklam çalışmalarımızdan yararlanın, üstelik ücretsiz! İçeriklerinizin daha geniş kitlelere yayılmasını sağlayacak ve bilinirliğinizi arttıracak e-mailing ve advertorial gibi reklam çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Yapacağımız e-mailing çalışmaları farklı kişi, kurum ve kuruluşun e-posta adreslerine gönderilecek ve bu mailingler üzerinden sizin web.tv’deki kanalınıza ulaşabilecekler.
  • 3. Web.tv stüdyolarımızdan ve profesyonel ekibimizin verdiği hizmetten yararlanın Profesyonel prodüksiyon ekibimiz dilerseniz çalışma ortamınızda, dilerseniz Bursa ve İstanbul’daki stüdyolarımızda çekimlerinizi yapabilir.
  • 4. Kişisel web ortamınızı yaratın Kendi kurumsal isimsoyisim.web.tv kanalınızı açıp içeriklerinizi kanalınızda toplu halde saklayıp sosyal mecralar aracılığı ile hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız.
Başvuru formu
Yes
No
 
Yes
No
 
capcha
 
© 2020 Web.tv, All rights reserved.