scorecardresearch
web.tv

İçerik Oluşturma Araçları

Canlı Yayın

web.tv kanalınız üzerinde canlı yayın arayüzü ile dilediğiniz anda dilediğiniz kadar canlı yayın yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bilgisayarınıza bağlı bir kamera ve mikrofon, sahne sizin!

Profesyonel yayın alt yapımız ile size sağlayıcımız yayın kodları üzerinden daha kaliteli canlı yayınlar yapabilirsiniz. 7 /24 sürekli yayınlar yaparak “ gerçek” bir kanal sahibi olabilirsiniz.

Yaptığınız tüm canlı yayınları kaydedip özel arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Mobil Uygulama

web.tv’nin ücretsiz IOS ve Android uygulamaları ile kanalınıza bağlanıp istediğiniz her yerden canlı yayın yapabilir, video kaydedebilir ve kanalınıza gönderebilirsiniz.

Mobil uygulamalar sayesinde hiç bir “ anı” kaçırmayacaksınız!

Video Paylaşım Araçları

web.tv video kayıt arayüzü ile sadece bir tıkla kendi videolarınızı kaydedip kanalınızda paylaşabilirsiniz.

Video yükleme sayfalarından ise, video dosyalarınıza ihtiyaç duymadan farklı video paylaşım sitelerindeki videolarınızı sadece “link” ile kanalınıza taşıyabilirsiniz.

Çalma Listesi

Kanalınızda yer alan videolardan oluşturacağınız çalma listesi ile öne çıkarmak istediğiniz videolarınızı belirleyebilirsiniz. Kanal ziyaretçilerinizi kendi seçtiğiniz videolarla karşılayabilir ve “yayında” olduğunuz izlenimini yaratabilirsiniz.

Yayın Akışı Oluşturma

Gerçek bir TV kanalı gibi günlük, haftalık hatta aylık yayın akışı planlarınızı yapabilirsiniz. Yayın akışınız içerisinde canlı yayın yapacağınız zamanları belirleyerek takipçileriniz ve kanal ziyaretçilerinize önceden bilgi vermiş olursunuz. Kanalınız içerisinde yer alan videoları da programlayarak dilediğiniz gün ve saat aralığında kanal ana sayfanızda yayına alabilirsiniz.

Yardımcı Araçlar ve Tanıtım sayfasına geri dön
© 2012 Web.tv, Tüm hakları saklıdır.